• 1 Witamy na stronie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego
  Absolwentom szkół podstawowych oferujemy: • Klasę mundurową • Klasę sportową • Szczegóły w zakładce "Rekrutacja”. Zapraszamy.
 • 2 Klasa mundurowa po szkole podstawowej
  Klasa mundurowa • Zajęcia z bezpieczeństwa narodowego • Samoobrona • Pływanie • Musztra • Survival • Szczegóły w zakładce „Rekrutacja”
 • 3 Klasa sportowa po szkole podstawowej
  Klasa sportowa piłka nożna dziewcząt, • Treningi piłki nożnej • Szczegóły w zakładce „Rekrutacja”
 • 4 Klasa mundurowa po gimnazjum
  Klasa mundurowa • Zajęcia z bezpieczeństwa narodowego • Samoobrona • Pływanie • Musztra • Survival • Szczegóły w zakładce „Rekrutacja”
 • 5 Informacje o szkole
  • Bezpieczne środowisko szkolne – nikt nie jest anonimowy • Przyjazna i doświadczona kadra nauczycieli i wykładowców akademickich • Oferujemy dodatkowe bezpłatne zajęcia pozalekcyjne- rozszerzające i wyrównujące wiedzę • Realizujemy obowiązkowo język polski i matematykę w zwiększonym wymiarze • Dbamy o edukację kulturalną, medialną, poznanie kultury regionu • Możliwość korzystania ze stołówki i barku studenckiego • Dostęp do bezprzewodowego Internetu

My na facebooku

Nasz partner

Aktualności

Dzień Otwarty pełen atrakcji

Emocji było pod dostatkiem. 30 marca zorganizowaliśmy Dzień Otwarty. Goście mogli zapoznać się z ofertą Akademickiego LO, zobaczyć talenty naszych uczniów oraz obejrzeć filmy z naszych różnorodnych działań. W programie znalazły się również pokazy musztry i samoobrony w wykonaniu naszych uczniów. Z kolei Bialski Klub Karate Kyokushin „Wataha” (w tym nasz uczeń Krystian Niewinczany) zaprezentował pokaz Mhay Thay. Gościliśmy również Młodzieżową Grupę Taneczną Macierzanka, w której występuje nasz uczeń Krystian Melaniuk. Atrakcje zapewnili również: 23 Batalion Lekkiej Piechoty Wojsk Obrony Terytorialnej w Roskoszy oraz 144 Posterunek Rozpoznania Dalekiego Zasięgu w Roskoszy. Spotkanie urozmaicił także pan Zdzisław Kozłowski. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w naszym przedsięwzięciu, a ósmoklasistów i uczniów trzecich klas gimnazjów zapraszamy do naszej szkoły.


Zdjęcia: Julia Typa

Copyright © 2020. Helmoot Rights Reserved.


Facebook youtube