• 1 Witamy na stronie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego
    Absolwentom szkół podstawowych oferujemy: • Klasę mundurową • Klasę sportową • Szczegóły w zakładce "Rekrutacja”. Zapraszamy.
  • 2 Klasa mundurowa po szkole podstawowej
    Klasa mundurowa • Zajęcia z bezpieczeństwa narodowego • Samoobrona • Pływanie • Musztra • Survival • Szczegóły w zakładce „Rekrutacja”
  • 3 Klasa sportowa po szkole podstawowej
    Klasa sportowa piłka nożna dziewcząt, • Treningi piłki nożnej • Szczegóły w zakładce „Rekrutacja”
  • 4 Klasa mundurowa po gimnazjum
    Klasa mundurowa • Zajęcia z bezpieczeństwa narodowego • Samoobrona • Pływanie • Musztra • Survival • Szczegóły w zakładce „Rekrutacja”
  • 5 Informacje o szkole
    • Bezpieczne środowisko szkolne – nikt nie jest anonimowy • Przyjazna i doświadczona kadra nauczycieli i wykładowców akademickich • Oferujemy dodatkowe bezpłatne zajęcia pozalekcyjne- rozszerzające i wyrównujące wiedzę • Realizujemy obowiązkowo język polski i matematykę w zwiększonym wymiarze • Dbamy o edukację kulturalną, medialną, poznanie kultury regionu • Możliwość korzystania ze stołówki i barku studenckiego • Dostęp do bezprzewodowego Internetu

My na facebooku

Nasz partner

Aktualności

Dzień Patrona w PSW i ALO

17 maja 2019 roku razem z Państwową Szkołą Wyższą obchodziliśmy dzień naszego patrona – Papieża Jana Pawła II. Podczas uroczystości nastąpiło rozstrzygnięcie VI Edycji Konkursu Plastycznego upamiętniającego osobę naszego rodaka, który w tym roku odbył się pod hasłem „Papież Cywilizacji Miłości”. W konkursie zostały nagrodzone następujące osoby:


Kategoria I (klasy IV-VI szkoły podstawowej)
Miejsce I
Sebastian Chmielewski, klasa V Szkoły Podstawowej Nr 9 im. św. Jadwigi Królowej w Białej Podlaskiej.
Miejsce II
Natalia Dębek, klasa V Szkoły Podstawowej Nr 9 im. św. Jadwigi Królowej w Białej Podlaskiej
Miejsce III
Justyna Grabowska, klasa VI Szkoły Podstawowej Nr 9 im. św. Jadwigi Królowej w Białej Podlaskiej.

Kategoria II (klasy VII, VIII szkoły podstawowej oraz III klasa gimnazjum)
Miejsce I
Łucja Jaszczuk, klasa VII, Szkoły Podstawowej Nr 9 im. św. Jadwigi Królowej w Białej Podlaskiej.
Miejsce II
Monika Makarewicz, klasa VIII Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Adama Mickiewicza w Białej Podlaskiej.
Miejsce III
Igor Trochimiuk, klasa VII Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Białej Podlaskiej.

Kategoria III (szkoły specjalne)
Młodsze klasy szkoły podstawowej
Michał Syrytczyk, klasa II Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół Specjalnych w Białej Podlaskiej.
Starsze klasy szkoły podstawowej
Emilia Kociubińska, klasa VIII Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół Specjalnych w Białej Podlaskiej.
Szkoła przysposabiająca do pracy
Iwona Jakubiec, Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Zespole Szkół Specjalnych w Białej Podlaskiej.


Serdecznie gratulujemy osobom wyróżnionym i zapraszamy do udziału za rok.

Copyright © 2019. Helmoot Rights Reserved.


Facebook youtube