Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
A A A

 

Z okazji pierwszego dnia wiosny uczestniczyliśmy w quizach i karaoke po rosyjsku, niemiecku i angielsku. Tego dnia najlepsi z nas zostali również wyróżnieni bonami podarunkowymi za wyniki w międzyszkolnym konkursie językowym.

Tekst i zdjęcia: Magdalena Zamyłka, Agnieszka Litwinowicz, Katarzyna Kozak

Wyniki V Edycji Konkursu Plastycznego Pamiętamy o Janie Pawle II pod hasłem „Papież Pokoju i Miłości”


Kategoria I klasy IV – VI szkoły podstawowej


Miejsce I
Emilia Zawadzka
Szkoła Podstawowa im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Wisznicach
Opiekun: Pani Teresa Filipczak


Miejsce II
Piotr Wolski
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej
Opiekun: Siostra Monika Drozda


Miejsce III
Łucja Jaszczuk
Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej
Opiekun: Ks. Marek Strzeżysz


Wyróżnienie: Hanna Kozak
Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej
Opiekun: Pani Zofia Szymańska


Kategoria II gimnazjum oraz VII klasa szkoły podstawowej


Miejsce I
Paulina Kurowska
Publiczne Gimnazjum Nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Białej Podlaskiej
Opiekun: Pani Anna Szostakiewicz


Miejsce II
Łukasz Sierniawski
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Kornela Makuszyńskiego w Małaszewiczach
Opiekun: Ks. Bogusław Mich


Miejsce III
Adam Chwetczuk
Publiczne Gimnazjum im. Orła Białego w Sworach
Opiekun: Pani Małgorzata Skrzypczak


Wyróżnienie: Kacper Sikorski
Publiczne Gimnazjum Nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Białej Podlaskiej
Opiekun: Pani Anna Szostakiewicz


Kategoria III Szkoły Specjalne


Szkoła Podstawowa: Ewa Kamińska
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Specjalnych w Białej Podlaskiej
Opiekun: Pani Katarzyna Czeczelewska


Gimnazjum: Krystian Dmitrowicz
Gimnazjum przy Szkole Podstawowej w Zespole Szkół Specjalnych w Białej Podlaskiej
Opiekun: Pani Katarzyna Czeczelewska


Szkoła Przysposabiająca do Pracy: Aleksandra Kałabun
Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Zespole Szkół Specjalnych w Białej Podlaskiej
Opiekun: Pani Anna Bandzarewicz

W konkursie wzięło udział 141 prac.

Serdecznie zapraszamy na obchody Dnia Patrona, podczas którego odbędzie się rozdanie nagród.

 

Fotorelację z obchodów Dnia Patrona można obejrzeć POD TYM LINKIEM

26 kwietnia 2018 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Biała Podlaska.

                     
W wyborach kandydowało 5 uczniów z klas pierwszych i drugich.


Szkolna Komisja Wyborcza, w składzie: Aleksandra Sieńczyk, Wiktoria Bartoszek, Aleksandra Gadzicka, Paweł Ćwiek, po przeliczeniu wszystkich głosów podała następujące wyniki:


1.    miejsce – Jakub Markowski – 39 głosów
2.    miejsce – Maciej Golczewski – 24 głosy
3.    miejsce – Karolina Stankiewicz – 7 głosów
4.    miejsce – Paulina Gromadzka i Marcin Wiśniewski – 5 głosów


Jakub Markowski i Maciej Golczewski, zostaną wkrótce powołani na radnych Młodzieżowej Rady Miasta Biała Podlaska. Gratulujemy!

Tekst i zdjęcia: Monika Wlizło